SVB start met KleurenTurnen

kleurenturnen

Sportvereniging Beesd werkt vanaf september 2017 met Kleuren Turnen!
Het Kleuren Turnen biedt de mogelijkheid om een heldere lesstructuur te waarborgen voor kinderen, van beter leren bewegen, tot beter leren turnen. Binnen dit systeem wordt op een positieve manier de motorische ontwikkeling van ieder kind gestimuleerd. Ieder kind krijgt een eigen doelenboekje waarin de ontwikkeling wordt bijgehouden. Meerdere malen tijdens het seizoen zijn er kijklessen voor ouders en mogen de doelenboekjes ingezien worden. De trainsters zijn blij met dit systeem omdat de lessen nog leuker worden, ieder kind op eigen niveau kan werken en er meer variatie zal zijn. Dit seizoen starten de meisjes recreatiegroepen met het systeem. Het volgen van proeflessen is altijd mogelijk. Kijk op het lesrooster of stuur voor meer informatie een mail naar This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..